Kategorie D12

28.10.2017 Český závod týmů - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení     0 m, 14 kontrol                tištěno 26.10.2017   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
11 ? HAN 0 = 10:00:00 12 2112722 Přikrylová Jana JPV 0652 4 = 10:04:00 Přikrylová Ivana Hýblová Eliška 13 ? HAN 8 = 10:08:00 14 ? HAN 12 = 10:12:00 15 2088166 Dvořáková Lucie BBM 0750 16 = 10:16:00 Petrášová Kateřina 16 ? HAN 20 = 10:20:00 44 ......................... VAK 24 = 10:24:00 ......................... .........................

Kategorie D14

28.10.2017 Český závod týmů - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení     0 m, 14 kontrol                tištěno 26.10.2017   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
17 ? HAN 0 = 10:00:00 45 ......................... VAK 4 = 10:04:00 ......................... ......................... 19 ? HAN 8 = 10:08:00

Kategorie D18

28.10.2017 Český závod týmů - startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení     0 m, 19 kontrol                tištěno 26.10.2017   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
18 ? HAN 15 = 10:15:00 20 9101109 Grycová Kateřina TBM 0058 19 = 10:19:00 Špringlová Kamila Utíkalová Kateřina 47 ......................... VAK 23 = 10:23:00 ......................... .........................

Kategorie D21E

28.10.2017 Český závod týmů - startovní listina

délka trati  8.90 km, převýšení     0 m, 24 kontrol                tištěno 26.10.2017   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
7 980354 Horvátová Hana ASU 9797 3 = 10:03:00 Greschnerová Tereza Janošíkova Tereza 8 9988889 Grycová Veronika TBM 9859 7 = 10:07:00 Korpasová Tereza Chromá Adéla 9 ......................... VAK 11 = 10:11:00 ......................... .........................

Kategorie D35

28.10.2017 Český závod týmů - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení     0 m, 20 kontrol                tištěno 26.10.2017   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
21 420402 Kopecká Jitka UOL 7750 11 = 10:11:00 Vránová Helena Štrajtová Zuzana 22 230679 Grycová Petra TBM 7467 15 = 10:15:00 La Carbonara Hana Kubáňová Jana 48 ......................... VAK 19 = 10:19:00 ......................... .........................

Kategorie H12

28.10.2017 Český závod týmů - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení     0 m, 16 kontrol                tištěno 26.10.2017   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
23 ? HAN 2 = 10:02:00 24 2090860 Štěpánek Jan TBM 0607 6 = 10:06:00 Štěpánek Ondřej Schwab Filip 25 ? HAN 10 = 10:10:00 26 2085655 Dvořák Jakub BBM 0502 14 = 10:14:00 Martinkovič Šimon Denemarek Max 49 ......................... VAK 18 = 10:18:00 ......................... .........................

Kategorie H14

28.10.2017 Český závod týmů - startovní listina

délka trati  5.40 km, převýšení     0 m, 17 kontrol                tištěno 26.10.2017   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
27 231357 Minx Oliver JPV 0303 12 = 10:12:00 Slezák Aleš Poláček Lukáš 28 ? HAN 16 = 10:16:00 10 ......................... VAK 20 = 10:20:00 ......................... .........................

Kategorie H18

28.10.2017 Český závod týmů - startovní listina

délka trati  9.20 km, převýšení     0 m, 25 kontrol                tištěno 26.10.2017   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
29 ? JPV 1 = 10:01:00 30 8636759 Štregl Matyáš VRL 0301 5 = 10:05:00 Rücker Jan Mühlbach Aleš 31 ? HAN 9 = 10:09:00 32 9102569 Adámek Filip ABM 0101 13 = 10:13:00 Sedlář Jan Rajnoha David 33 ? HAN 17 = 10:17:00 50 ......................... VAK 21 = 10:21:00 ......................... .........................

Kategorie H21B

28.10.2017 Český závod týmů - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení     0 m, 18 kontrol                tištěno 26.10.2017   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
34 2049578 Bednařík Aleš VLI 7309 1 = 10:01:00 Bednaříková Emma Bednařík Vilém 35 439233 Honkyš Jan JPV 9912 5 = 10:05:00 Hubáček Filip Holusek Jiří 36 995892 Otruba Marek PLU 7417 9 = 10:09:00 Otruba Vojtěch Otrubová Ivona 37 52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 13 = 10:13:00 Krejsová Lucie Koutný Lukáš 46 ......................... VAK 17 = 10:17:00 ......................... .........................

Kategorie H21E

28.10.2017 Český závod týmů - startovní listina

délka trati 13.00 km, převýšení     0 m, 30 kontrol                tištěno 26.10.2017   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1 7207019 Opálková Martina BBM 0050 3 = 10:03:00 Ptáček Pavel Denemarek Ivo 2 896975 Chromý Adam TBM 8841 7 = 10:07:00 Ehl Jiří Schwab David 3 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 11 = 10:11:00 Fajkus Radim Kašpar Petr 4 8630081 Aleš David ASU 7517 15 = 10:15:00 Bubela Tomáš Horvát Petr 5 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 19 = 10:19:00 Navrátil Šimon Semrád Ladislav 6 ......................... VAK 23 = 10:23:00 ......................... .........................

Kategorie H35

28.10.2017 Český závod týmů - startovní listina

délka trati  8.70 km, převýšení     0 m, 26 kontrol                tištěno 26.10.2017   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
38 553435 Kunz Martin BBM 7101 2 = 10:02:00 Dvořák Miloš Ptáček Pavel 39 336792 Lužný Ladislav HAV 6000 6 = 10:06:00 Sochor Tomáš Juračka Zdeněk 40 7001234 Novotný Tomáš ZLH 7001 10 = 10:10:00 Mrkvica Petr 41 2044889 Kopecký David UOL 7800 14 = 10:14:00 Hálek Jan Šimek Roman 42 2049566 Štěpánková Kateřina TBM 7654 18 = 10:18:00 Šňupárek Martin Král Jan 43 ......................... VAK 22 = 10:22:00 ......................... .........................