25H Tabáni Spartacus
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 434) H21C 25H 7100 Tornai Szabolcs 65.00 = 12:05:00 120.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 120.00 Kč
26A HSV Ried
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 301) P 26A 5650 Haider Anna 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč neregistrovaný
( 300) H55C 26A 5400 Hones Sepp 16.00 = 11:16:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 130.00 Kč
3SX ZŠ Těšetice
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 174) H45C 3SX 6400 Roubalík Radovan 1.00 = 11:01:00 80.00 Kč neregistrovaný
( 175) D45C 3SX 6450 Roubalíková Iva 11.00 = 11:11:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 160.00 Kč
47C ASPV OA Šumperk
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 309) D45C 47C 6050 Felklová Jarmila 14.00 = 11:14:00 80.00 Kč neregistrovaný
( 307) H35C 47C 6100 Ženčák Jaroslav 32.00 = 11:32:00 80.00 Kč neregistrovaný
( 308) H55C 47C 6000 Felkl Luděk 55.00 = 11:55:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 240.00 Kč
4EC Frenštát pod Radhoštěm
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 154) H21C 4EC 8500 Jurek Radim 35.00 = 11:35:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
4KC neregistrovaní Kovář
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 263) H21D 4KC 8300 Kovář Jan 55.00 = 11:55:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
6KC Neregistrovaný
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 196) D21C 6KC 8550 Muchová Barbora 42.00 = 11:42:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
8VX Klub
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 161) P 8VX 7200 Pavel Dráč 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 50.00 Kč
9BC NNN
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 12) H21D 9BC 8400 Hrazdil Jiří 75.00 = 12:15:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
9CC NEREG
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 334) P 9CC PV51 Šebková Klára 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč neregistrovaný
( 335) P 9CC PV03 Richter Matěj 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč neregistrovaný
( 337) P 9CC PV04 Cetkovský Petr 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč neregistrovaný
( 332) H35C 9CC PV01 Jurenka Pavel 44.00 = 11:44:00 80.00 Kč neregistrovaný
( 336) D21C 9CC PV52 Cetkovská Tereza 46.00 = 11:46:00 80.00 Kč neregistrovaný
( 333) H35C 9CC PV02 Kopecký Ivoš 52.00 = 11:52:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 390.00 Kč
ADA Spartak Adamov
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 19) HDR ADA 1001 Procházka Ferdinand 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 18) D14C ADA 0651 Procházková Doubravka 26.00 = 11:26:00 50.00 Kč
( 17) H21C ADA 7512 Procházka Jiří 55.00 = 11:55:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč
AOP Orientační Běh Opava, z.s.
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 168) HDR AOP 0801 Čech Viktor 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 48) D45C AOP 7151 Kostková Jana 47.00 = 11:47:00 80.00 Kč
( 166) H45C AOP 7001 Čech Tomáš 57.00 = 11:57:00 80.00 Kč
( 167) H14C AOP 0302 Čech Vít 60.00 = 12:00:00 50.00 Kč
( 49) H16C AOP 0201 Kostka Jiří 94.00 = 12:34:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 340.00 Kč
ASU Magnus Orienteering z.s.
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 245) P ASU XXXX Kobylka Roman 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč neregistrovaný
( 241) H21D ASU 9747 Kašpar Jakub 11.00 = 11:11:00 80.00 Kč
( 242) H21D ASU 8817 Navrátil Tomáš 19.00 = 11:19:00 80.00 Kč
( 233) D12C ASU 0499 Vorlová Eva 33.00 = 11:33:00 50.00 Kč
( 243) H35C ASU 7848 Greschner Luboš 36.00 = 11:36:00 80.00 Kč
( 246) H21C ASU 8606 Šrubař Michal 39.00 = 11:39:00 80.00 Kč
( 235) D21C ASU 9271 Křečková Lenka 50.00 = 11:50:00 80.00 Kč
( 239) H12C ASU 0448 Štoudek Martin 54.00 = 11:54:00 50.00 Kč
( 240) H21C ASU 9243 Ostřanský Filip 61.00 = 12:01:00 80.00 Kč
( 234) D14C ASU 0299 Greschnerová Tereza 62.00 = 12:02:00 50.00 Kč
( 244) H35C ASU 6849 Pavlík Radek 64.00 = 12:04:00 80.00 Kč
( 237) H12C ASU 0547 Greschner Adam 69.00 = 12:09:00 50.00 Kč
( 443) D18C ASU 0097 Plhalová Šárka 74.00 = 12:14:00 120.00 Kč
( 238) H12C ASU 0546 Kobylka David 81.00 = 12:21:00 50.00 Kč
( 236) D21C ASU 8282 Mesiarkinová Kamila 82.00 = 12:22:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1060.00 Kč
BBM Beta Ursus Orienteering, z.s.
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 105) P BBM 7451 Hanáková Kateřina 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 106) P BBM 7700 Hanák Michal 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 107) HDR BBM 0751 Kurthová Amélie 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 108) HDR BBM 0950 Kurthová Julie 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 41) D10C BBM 0750 Dvořáková Lucie 7.00 = 11:07:00 50.00 Kč
( 40) H35C BBM 7300 Dvořák Miloš 14.00 = 11:14:00 80.00 Kč
( 103) H21C BBM 9600 Ptáček Pavel 15.00 = 11:15:00 80.00 Kč
( 312) H55C BBM 5300 Ptáček Ladislav 22.00 = 11:22:00 80.00 Kč
( 104) H21C BBM 9702 Konečný Daniel 29.00 = 11:29:00 80.00 Kč
( 319) H21C BBM 7205 Fiala Jan 47.00 = 11:47:00 80.00 Kč
( 329) D45C BBM 7155 Kunzová Ivana 53.00 = 11:53:00 120.00 Kč
( 42) H12C BBM 0502 Dvořák Jakub 57.00 = 11:57:00 50.00 Kč
( 328) H45C BBM 7101 Kunz Martin 69.00 = 12:09:00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 940.00 Kč
BOV TJ Baník Ostrava OKD, o.s.
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 199) H65C BOV 4802 Sikora Miroslav 53.00 = 11:53:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
DKL Klub orientačního běhu Kladno, o.s.
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 435) H45C DKL 7101 Datel Jiří 41.00 = 11:41:00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč
DOB Klub orientačního běhu Dobruška, z.s.
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 60) H21C DOB 7907 Fátor Jan 41.00 = 11:41:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
FSP VSK ČVUT Praha, z.s.
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 299) H55C FSP 6104 Borovička Milan 28.00 = 11:28:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
JPV Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Pros
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 91) HDR JPV 1010 Plachý Matyáš 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 155) HDR JPV 8077 Ratiborská Veronika 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 160) HDR JPV 0909 Matečný Matyáš 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 192) P JPV XX01 Přikryl Jiří 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč neregistrovaný
( 193) P JPV XX51 Přikrylová Jitka 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč neregistrovaný
( 340) HDR JPV 8687 Otrusinová Ivana 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč neregistrovaný
( 444) HDR JPV XX61 Krňová Anna 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč neregistrovaný
( 445) HDR JPV XX62 Balvanová Vendula 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč neregistrovaný
( 89) D12C JPV 0555 Plachá Aneta 6.00 = 11:06:00 50.00 Kč
( 176) HD10N JPV 0652 Přikrylová Jana 12.00 = 11:12:00 50.00 Kč
( 177) HD10N JPV 0653 Přikrylová Ivana 16.00 = 11:16:00 50.00 Kč
( 158) D55C JPV 5959 Papoušková Radka 17.00 = 11:17:00 80.00 Kč
( 256) D35C JPV 7552 Poláčková Monika 20.00 = 11:20:00 80.00 Kč
( 88) H45C JPV 6515 Plachý Martin 29.00 = 11:29:00 80.00 Kč
( 320) H21C JPV 9707 Honkyš Pavel 33.00 = 11:33:00 120.00 Kč
( 159) D12C JPV 0567 Matečná Sofie 36.00 = 11:36:00 50.00 Kč
( 87) D35C JPV 7676 Plachá Andrea 54.00 = 11:54:00 80.00 Kč
( 90) H10C JPV 0707 Plachý Ondřej 54.00 = 11:54:00 50.00 Kč
( 47) H16C JPV 0123 Holusek Jiří 70.00 = 12:10:00 80.00 Kč
( 33) H12C JPV 0505 Štorek Jan 75.00 = 12:15:00 50.00 Kč
( 34) H14C JPV 0202 Štorek David 80.00 = 12:20:00 50.00 Kč
( 438) D18C JPV 9898 Pilcová Sabina 82.00 = 12:22:00 120.00 Kč
( 260) H12C JPV 0520 Poláček Tomáš 84.00 = 12:24:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 1440.00 Kč
KON Klub orientačního běhu Konice
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 78) P KON 8063 Rozsívalová Petra 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 80) HDR KON 1022 Rozsíval Martin 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 232) HDR KON 0717 Křupka Ondřej 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 8) D35C KON 7575 Benešová Petra 2.00 = 11:02:00 80.00 Kč
( 45) H45C KON 6515 Hlava Miroslav 5.00 = 11:05:00 80.00 Kč
( 5) H18C KON 9915 Beneš Miroslav 6.00 = 11:06:00 80.00 Kč
( 100) D45C KON 5887 Smičková Eva 8.00 = 11:08:00 80.00 Kč
( 318) H45C KON 6427 Navrátil Václav 17.00 = 11:17:00 120.00 Kč
( 59) H35C KON 6111 Grepl Ladislav 24.00 = 11:24:00 80.00 Kč
( 79) HD10N KON 0760 Rozsívalová Adéla 24.00 = 11:24:00 50.00 Kč
( 20) H55C KON 4617 Skácel Jaroslav 25.00 = 11:25:00 80.00 Kč
( 292) H35C KON 7537 Dvořák Miloslav 30.00 = 11:30:00 80.00 Kč
( 110) D35C KON 7852 Otrubová Johana 38.00 = 11:38:00 80.00 Kč
( 171) H35C KON 7717 Křupka Tomáš 38.00 = 11:38:00 80.00 Kč
( 330) D45C KON 6285 Dittrichová Lenka 38.00 = 11:38:00 120.00 Kč
( 85) H55C KON 5713 Komínek Jaroslav 40.00 = 11:40:00 80.00 Kč
( 101) D14C KON 0272 Kličková Anna 56.00 = 11:56:00 50.00 Kč
( 6) H12C KON 0404 Beneš Jindřich 60.00 = 12:00:00 50.00 Kč
( 46) H35C KON 6919 Huňka Karel 60.00 = 12:00:00 80.00 Kč
( 231) H10C KON 0606 Křupka Tadeáš 62.00 = 12:02:00 50.00 Kč
( 13) D21C KON 9572 Vlachová Eliška 66.00 = 12:06:00 80.00 Kč
( 7) D18C KON 9888 Škrabalová Šárka 78.00 = 12:18:00 80.00 Kč
( 157) D18C KON 9898 Vlachová Kateřina 90.00 = 12:30:00 80.00 Kč
( 293) H12C KON 0537 Dvořák Štěpán 102.00 = 12:42:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 1760.00 Kč
KRN TJ Lokomotiva Krnov, z.s.
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 69) H21C KRN 8203 Kopec Tomáš 21.00 = 11:21:00 80.00 Kč
( 70) D21C KRN 8456 Kopcová Michaela 74.00 = 12:14:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč
KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 209) P KSU 7501 Štábl Roman 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 210) P KSU 7499 Reichlová Jiřina 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 213) P KSU 6800 Květoň Vladimír 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 228) HDR KSU 1100 Štábl Vít 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 202) H18C KSU 9900 Gedeon Dominik 2.00 = 11:02:00 80.00 Kč
( 205) HD10N KSU 0888 Reichlová Pavla 8.00 = 11:08:00 50.00 Kč
( 226) D16C KSU 0197 Hajduková Jana 8.00 = 11:08:00 80.00 Kč
( 207) D35C KSU 7787 Štáblová Michaela 10.00 = 11:10:00 80.00 Kč
( 201) H18C KSU 9906 Müller Jonáš 14.00 = 11:14:00 80.00 Kč
( 206) HD10N KSU 0850 Reichlová Lucie 20.00 = 11:20:00 50.00 Kč
( 200) H18C KSU 9933 Ondráček Radek 22.00 = 11:22:00 80.00 Kč
( 224) D12C KSU 0464 Knyplová Tereza 27.00 = 11:27:00 50.00 Kč
( 203) HD10N KSU 0979 Kočandrlová Natálie 28.00 = 11:28:00 50.00 Kč
( 221) H21C KSU 0005 Matoušek Matěj 31.00 = 11:31:00 80.00 Kč
( 204) HD10N KSU 0959 Tomanková Alice 40.00 = 11:40:00 50.00 Kč
( 214) H10C KSU 0626 Jordán Alexandr 42.00 = 11:42:00 50.00 Kč
( 222) D12C KSU 0494 Šánová Julie 42.00 = 11:42:00 50.00 Kč
( 208) D35C KSU 7552 Tomanková Martina 44.00 = 11:44:00 80.00 Kč
( 216) H12C KSU 0606 Štábl Patrik 48.00 = 11:48:00 50.00 Kč
( 212) H10C KSU 0700 Mlček Vincenc 50.00 = 11:50:00 50.00 Kč
( 211) D35C KSU 7272 Krčová Martina 56.00 = 11:56:00 80.00 Kč
( 217) H10C KSU 0600 Ondráček Viktor 58.00 = 11:58:00 50.00 Kč
( 220) H12C KSU 0502 Tomanek Lukáš 63.00 = 12:03:00 50.00 Kč
( 215) H10C KSU 0616 Šána Robert 66.00 = 12:06:00 50.00 Kč
( 218) H12C KSU 0525 Bláha Adam 72.00 = 12:12:00 50.00 Kč
( 227) H16C KSU 0111 Babišta Antonín 73.00 = 12:13:00 80.00 Kč
( 223) H16C KSU 0049 Grulich Ondřej 79.00 = 12:19:00 80.00 Kč
( 229) H16C KSU 0105 Šafář Martin 85.00 = 12:25:00 80.00 Kč
( 225) H14C KSU 0401 Štábl Adam 88.00 = 12:28:00 50.00 Kč
( 219) H12C KSU 0515 Opravil Vojtěch 93.00 = 12:33:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 1830.00 Kč
LCE TJ Slovan Luhačovice , spolek
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 321) H21C LCE 7701 Bencúr Juraj 13.00 = 11:13:00 120.00 Kč
( 322) D35C LCE 7763 Bencúrová Jitka 50.00 = 11:50:00 120.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 240.00 Kč
LPU OK Lokomotiva Pardubice, spolek
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 194) H12C LPU 0507 Vodička Igor 66.00 = 12:06:00 50.00 Kč
( 81) H14C LPU 0204 Šišma Vojtěch 84.00 = 12:24:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč
MBM TJ O-mikron z.s.
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 302) H21C MBM 8740 Zelinka Jiří 27.00 = 11:27:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
NNN Neregistrovaní (NNN)
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 412) P NNN Pikulová Alena 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč neregistrovaný
( 413) P NNN Pikula Jiří 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč neregistrovaný
( 191) HD10N NNN 0651 Kunstlerová Natálie 44.00 = 11:44:00 50.00 Kč neregistrovaný
( 195) H21D NNN NO01 Novotný Petr 71.00 = 12:11:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 230.00 Kč
ODR Sportovní klub orientačního běhu Odry
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 285) P ODR 6100 Šauman Petr 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 50.00 Kč
OOL SK Haná orienteering
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 169) H21C OOL 8900 Štěpán Marek 11.00 = 11:11:00 80.00 Kč
( 248) H55C OOL 5804 Albert František 37.00 = 11:37:00 80.00 Kč
( 68) H55C OOL 5904 Višňa Milan 46.00 = 11:46:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč
OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 84) H45C OSN 6600 Kovačič Marek 53.00 = 11:53:00 80.00 Kč
( 436) D18C OSN 0099 Zrníková Adéla 86.00 = 12:26:00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč
PBM TJ Spartak 1. Brněnská
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 165) H35C PBM 7302 Trš Lubomír 20.00 = 11:20:00 80.00 Kč
( 164) D35C PBM 7375 Tršová Daniela 32.00 = 11:32:00 80.00 Kč
( 189) H45C PBM 5303 Robotka Libor 81.00 = 12:21:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč
PLU TJ SOKOL Plumlov
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 118) HDR PLU 0888 Otrubová Karolína 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 305) HDR PLU 0801 Miler Marek 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč neregistrovaný
( 306) HDR PLU 0800 Kubeš David 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 432) HDR PLU 0950 Chytráčková Zuzana 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 114) D35C PLU 7677 Otrubová Ivona 6.00 = 11:06:00 80.00 Kč
( 112) D14C PLU 0354 Hartmannová Anna 14.00 = 11:14:00 50.00 Kč
( 113) D12C PLU 0577 Otrubová Anna 15.00 = 11:15:00 50.00 Kč
( 289) H21C PLU 7417 Otruba Marek 23.00 = 11:23:00 80.00 Kč
( 291) D35C PLU 7777 Němečková Věra 26.00 = 11:26:00 80.00 Kč
( 304) H45C PLU 6219 Kubeš Jaromír 37.00 = 11:37:00 80.00 Kč
( 290) D14C PLU 0350 Němečková Kateřina 50.00 = 11:50:00 50.00 Kč
( 116) H12C PLU 0501 Otruba František 51.00 = 11:51:00 50.00 Kč
( 111) D14C PLU 0351 Černochová Michaela 74.00 = 12:14:00 50.00 Kč
( 115) H12C PLU 0500 Černoch Martin 78.00 = 12:18:00 50.00 Kč
( 117) H12C PLU 0503 Karásek Antonín 90.00 = 12:30:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 870.00 Kč
PTE TJ Sokol Ptení
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 326) HDR PTE 1050 Šnajdrová Nikol 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 439) P PTE 8365 Mikušová Ivana 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 441) HDR PTE 0880 Vavrdová Karolína 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 440) HD10N PTE 0808 Mikuš Matěj 4.00 = 11:04:00 75.00 Kč
( 442) HD10N PTE 0750 Příhodová Veronika 32.00 = 11:32:00 75.00 Kč
( 230) H21D PTE 8204 Mikuš Oldřich 47.00 = 11:47:00 80.00 Kč
( 325) HD10N PTE 0700 Šnajdr Jakub 48.00 = 11:48:00 75.00 Kč
VKLAD CELKEM 455.00 Kč
PVP Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 82) H35C PVP 7400 Cveček Martin 62.00 = 12:02:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
RBK SK Radioklub Blansko
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 262) P RBK XX51 Matušková Jana 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč neregistrovaný
( 310) P RBK 9252 Pekárková Monika 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 170) D55C RBK 5761 Jalová Marie 9.00 = 11:09:00 80.00 Kč
( 98) D35C RBK 6451 Tesařová Jitka 12.00 = 11:12:00 80.00 Kč
( 447) H21C RBK 9011 Berka Milan 37.00 = 11:37:00 120.00 Kč neregistrovaný
( 253) D35C RBK 8151 Kozumplíková Alice 42.00 = 11:42:00 80.00 Kč
( 437) H21C RBK 9001 Šesták Jakub 59.00 = 11:59:00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 580.00 Kč
SBK Klub orientačního běhu Start Blansko
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 65) H21D SBK 7911 Dressler Jan 43.00 = 11:43:00 80.00 Kč
( 327) H21D SBK 6301 Buřt Vladimír 63.00 = 12:03:00 120.00 Kč
( 57) D35C SBK 8151 Daňková Veronika 64.00 = 12:04:00 80.00 Kč
( 58) H21D SBK 7541 Daněk Roman 79.00 = 12:19:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč
SBR Sportovní klub orientačního běhu Bruntál
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 35) H45C SBR 5501 Vodička Luděk 21.00 = 11:21:00 80.00 Kč
( 36) H65C SBR 4801 Toman Stanislav 49.00 = 11:49:00 80.00 Kč
( 75) D35C SBR 8050 Good Ludmila 52.00 = 11:52:00 80.00 Kč
( 181) H65C SBR 4501 Dospíšil Jaroslav 65.00 = 12:05:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 320.00 Kč
SCP OK Sparta Praha
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 25) H21D SCP 7201 Podivínský Tomáš 27.00 = 11:27:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
SSU SK Severka Šumperk
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 182) H35C SSU 7700 Možný Stanislav 2.00 = 11:02:00 80.00 Kč
( 250) D35C SSU 7450 Seidenglanzová Irena 8.00 = 11:08:00 80.00 Kč neregistrovaný
( 251) D10C SSU 0650 Seidenglanzová Johana 19.00 = 11:19:00 50.00 Kč
( 15) D45C SSU 6591 Ostřanská Iveta 35.00 = 11:35:00 80.00 Kč
( 315) H21C SSU 8243 Král Václav 43.00 = 11:43:00 80.00 Kč
( 252) H14C SSU 0202 Seidenglanz Jáchym 48.00 = 11:48:00 50.00 Kč
( 99) H21C SSU 8802 Poklop Martin 49.00 = 11:49:00 80.00 Kč
( 338) H35C SSU 6301 Valenta Jiří 50.00 = 11:50:00 120.00 Kč
( 249) H35C SSU 7401 Seidenglanz Marek 66.00 = 12:06:00 80.00 Kč
( 14) H65C SSU 4302 Ostřanský Josef 69.00 = 12:09:00 80.00 Kč
( 294) H45C SSU 6700 Zatloukal Tomáš 73.00 = 12:13:00 80.00 Kč
( 16) H16C SSU 0000 Kaprál Jan 91.00 = 12:31:00 80.00 Kč
( 295) D18C SSU 9950 Zatloukalová Romana 98.00 = 12:38:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1020.00 Kč
STE Sportovní klub SKI - OB Šternberk
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 145) HDR STE 1100 Marek Martin 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 146) P STE 6850 Poštulková Milada 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 151) HDR STE 1150 Janků Michala 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 198) P STE 9751 Dosedělová Klára 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 120) D12C STE 0451 Lubrichová Veronika 3.00 = 11:03:00 50.00 Kč
( 149) H55C STE 4801 Sklenář Antonín 4.00 = 11:04:00 80.00 Kč
( 148) H21C STE 0000 Jirka Mikuláš 5.00 = 11:05:00 80.00 Kč
( 134) H21C STE 9700 Poštulka Tomáš 9.00 = 11:09:00 80.00 Kč
( 56) D16C STE 0152 Skoupá Vendula 12.00 = 11:12:00 80.00 Kč
( 139) H35C STE 7200 Silnoušek Jiří 12.00 = 11:12:00 80.00 Kč
( 152) D35C STE 7251 Janků Renata 14.00 = 11:14:00 80.00 Kč
( 135) H21C STE 7505 Pudel Jarda 17.00 = 11:17:00 80.00 Kč
( 141) H35C STE 8000 Tomášek Tomáš 18.00 = 11:18:00 80.00 Kč
( 123) D12C STE 0551 Pospíšilová Stella 21.00 = 11:21:00 50.00 Kč
( 127) D35C STE 7352 Zbraňková Magda 24.00 = 11:24:00 80.00 Kč
( 188) H21C STE 5809 Václavek Tomáš 25.00 = 11:25:00 80.00 Kč
( 138) H35C STE 7501 Marek Antonín 26.00 = 11:26:00 80.00 Kč
( 446) D35C STE 7454 Urbanová Edita 30.00 = 11:30:00 120.00 Kč
( 143) H55C STE 6100 Doseděl Emil 34.00 = 11:34:00 80.00 Kč
( 144) HD10N STE 0800 Světnický Antonín 36.00 = 11:36:00 50.00 Kč
( 147) D35C STE 7550 Marková Eva 36.00 = 11:36:00 80.00 Kč
( 122) D12C STE 0550 Neumannová Kristýna 39.00 = 11:39:00 50.00 Kč
( 137) H35C STE 6307 Hepnar Luboš 40.00 = 11:40:00 80.00 Kč
( 197) H14C STE 0206 Doseděl Štěpán 40.00 = 11:40:00 50.00 Kč
( 128) D45C STE 6751 Neumannová Kamila 44.00 = 11:44:00 80.00 Kč
( 121) D12C STE 0450 Lukašáková Sára 45.00 = 11:45:00 50.00 Kč
( 140) H35C STE 7100 Smolka Martin 46.00 = 11:46:00 80.00 Kč
( 317) H45C STE 5902 Neumann Jaroslav 49.00 = 11:49:00 80.00 Kč
( 130) H14C STE 0207 Svoboda Radek 52.00 = 11:52:00 50.00 Kč
( 126) D21C STE 7054 Skyvová Kristýna 54.00 = 11:54:00 80.00 Kč
( 136) H21C STE 9411 Skoupý Jan 57.00 = 11:57:00 80.00 Kč
( 133) H21C STE 9202 Doležel Ondřej 63.00 = 12:03:00 80.00 Kč
( 142) H45C STE 6600 Poštulka Zdenek 65.00 = 12:05:00 80.00 Kč
( 124) D14C STE 0250 Smolková Sabina 68.00 = 12:08:00 50.00 Kč
( 129) H14C STE 0202 Lukašák Šimon 68.00 = 12:08:00 50.00 Kč
( 153) H35C STE 7102 Janků Marek 68.00 = 12:08:00 80.00 Kč
( 125) D14C STE 0252 Marková Ema 80.00 = 12:20:00 50.00 Kč
( 132) H16C STE 0104 Poštulka Lukáš 82.00 = 12:22:00 80.00 Kč
( 131) H16C STE 0101 Neumann David 97.00 = 12:37:00 80.00 Kč
( 150) H12C STE 0404 Janků Martin 99.00 = 12:39:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 2790.00 Kč
TBM TJ TESLA BRNO
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 163) H35C TBM 6747 Horký Tomáš 6.00 = 11:06:00 80.00 Kč
( 190) D35C TBM 5855 Kuchařová Ada 16.00 = 11:16:00 80.00 Kč
( 254) D10C TBM 0758 Dobrovolná Anna 27.00 = 11:27:00 50.00 Kč
( 255) H65C TBM 4231 Dufek Jan 37.00 = 11:37:00 80.00 Kč
( 258) H21C TBM 7402 Vedra David 51.00 = 11:51:00 80.00 Kč
( 286) D35C TBM 7467 Grycová Petra 60.00 = 12:00:00 80.00 Kč
( 288) H14C TBM 0406 Gryc Ondřej 72.00 = 12:12:00 50.00 Kč
( 287) H16C TBM 0106 Gryc Vojtěch 76.00 = 12:16:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 580.00 Kč
TUV TJ Turnov
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 109) H55C TUV 4601 Gurka Jiří 52.00 = 11:52:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
TYN Sportovní klub Týniště nad Orlicí
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 97) D45C TYN 6850 Šišmová Hana 20.00 = 11:20:00 80.00 Kč
( 96) H45C TYN 6901 Šišma Pavel 85.00 = 12:25:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč
UOL Spolek orientačních běžců Olomouc
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 9) P UOL 7652 Vránová Helena 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 257) H35C UOL 7700 Jadviščok Ladislav 4.00 = 11:04:00 80.00 Kč
( 21) H21C UOL 7800 Kopecký David 7.00 = 11:07:00 80.00 Kč
( 172) H55C UOL 5402 Bednář Jan 7.00 = 11:07:00 80.00 Kč
( 62) D14C UOL 0252 Raclavská Lenka 8.00 = 11:08:00 50.00 Kč
( 4) D12C UOL 0451 Smékalová Karolína 9.00 = 11:09:00 50.00 Kč
( 51) H45C UOL 7005 Kotrle Miroslav 9.00 = 11:09:00 80.00 Kč
( 2) H35C UOL 7503 Smékal David 10.00 = 11:10:00 80.00 Kč
( 173) D55C UOL 5651 Künstlerová Milada 13.00 = 11:13:00 80.00 Kč
( 24) D10C UOL 0651 Šaňáková Marie 15.00 = 11:15:00 50.00 Kč
( 11) H35C UOL 7300 Vrána Jan 16.00 = 11:16:00 80.00 Kč
( 50) D45C UOL 6953 Kotrlová Gita 17.00 = 11:17:00 80.00 Kč
( 3) D12C UOL 0450 Smékalová Viktorie 18.00 = 11:18:00 50.00 Kč
( 10) D16C UOL 0151 Vránová Eliška 20.00 = 11:20:00 80.00 Kč
( 63) D14C UOL 0251 Raclavská Zuzana 20.00 = 11:20:00 50.00 Kč
( 44) H35C UOL 7200 Zbořil Ctirad 22.00 = 11:22:00 80.00 Kč
( 22) D10C UOL 0650 Kopecká Nela 23.00 = 11:23:00 50.00 Kč
( 61) H45C UOL 6600 Raclavský Vladislav 25.00 = 11:25:00 80.00 Kč
( 323) D55C UOL 5858 Janošíková Jaroslava 25.00 = 11:25:00 120.00 Kč
( 76) H35C UOL 7100 Horký Jan 28.00 = 11:28:00 80.00 Kč
( 73) D45C UOL 6452 Štrajtová Zuzana 29.00 = 11:29:00 80.00 Kč
( 26) D10C UOL 0652 Dráčová Barbora 31.00 = 11:31:00 50.00 Kč
( 324) H55C UOL 5600 Janošík Zdeněk 31.00 = 11:31:00 120.00 Kč
( 64) D14C UOL 0253 Raclavská Vlaďka 32.00 = 11:32:00 50.00 Kč
( 1) D35C UOL 7850 Smékalová Jana 34.00 = 11:34:00 80.00 Kč
( 37) H35C UOL 6503 Šimek Roman 34.00 = 11:34:00 80.00 Kč
( 38) D45C UOL 6653 Šimková Hana 41.00 = 11:41:00 80.00 Kč
( 303) H55C UOL 5201 Janošík Antonín 43.00 = 11:43:00 80.00 Kč
( 259) H65C UOL 5101 Jadviščok Ladislav 45.00 = 11:45:00 80.00 Kč
( 339) H35C UOL 7000 Hálek Jan 48.00 = 11:48:00 120.00 Kč
( 331) H35C UOL 7004 Kašpar Jaroslav 54.00 = 11:54:00 120.00 Kč
( 296) D45C UOL 6750 Holečková Lenka 56.00 = 11:56:00 80.00 Kč
( 433) D21C UOL 7651 Janošíková Lenka 58.00 = 11:58:00 120.00 Kč
( 77) H65C UOL 4600 Horký Jan 61.00 = 12:01:00 80.00 Kč
( 313) D18C UOL 9853 Holečková Anna 70.00 = 12:10:00 80.00 Kč
( 23) H14C UOL 0201 Dostál František 76.00 = 12:16:00 50.00 Kč
( 43) H45C UOL 5301 Navrátil Antonín 77.00 = 12:17:00 80.00 Kč
( 39) H16C UOL 0104 Šimek Štěpán 88.00 = 12:28:00 80.00 Kč
( 311) H16C UOL 0000 Prachař Matouš 100.00 = 12:40:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 3020.00 Kč
VBM Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 283) P VBM 8652 Otrusinová Olga 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 284) P VBM 6651 Pinterová Kateřina 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč neregistrovaný
( 272) H21C VBM 7401 Kořan Pavel 3.00 = 11:03:00 80.00 Kč
( 268) D35C VBM 6555 Jemelíková Lada 4.00 = 11:04:00 80.00 Kč
( 273) H21D VBM 8404 Chloupek Tomáš 7.00 = 11:07:00 80.00 Kč
( 282) H55C VBM 6000 Hirš Libor 13.00 = 11:13:00 80.00 Kč
( 274) H21D VBM 8001 Čech Viktor 15.00 = 11:15:00 80.00 Kč
( 277) H21D VBM 8205 Otrusina David 23.00 = 11:23:00 80.00 Kč
( 297) D35C VBM 6655 Chroustová Petra 28.00 = 11:28:00 80.00 Kč
( 278) H21D VBM 8204 Verner Tomáš 31.00 = 11:31:00 80.00 Kč
( 270) D45C VBM 5754 Dokoupilová Zuzana 32.00 = 11:32:00 80.00 Kč
( 276) H21D VBM 8103 Mazal Zdeněk 39.00 = 11:39:00 80.00 Kč
( 279) H45C VBM 6201 Pulec Pavel 45.00 = 11:45:00 80.00 Kč
( 281) H55C VBM 4806 Dokoupil Vladimír 49.00 = 11:49:00 80.00 Kč
( 269) D45C VBM 6155 Bravená Alexandra 50.00 = 11:50:00 80.00 Kč
( 271) H21C VBM 8002 Henek Vladan 53.00 = 11:53:00 80.00 Kč
( 280) H55C VBM 4410 Bauer Emil 58.00 = 11:58:00 80.00 Kč
( 298) D35C VBM 7079 Hiršová Marcela 58.00 = 11:58:00 80.00 Kč
( 264) D21C VBM 8455 Chloupková Barbora 62.00 = 12:02:00 80.00 Kč
( 275) H21D VBM 8206 Dokoupil Zbyněk 67.00 = 12:07:00 80.00 Kč
( 265) D21C VBM 8353 Čechová Jitka 70.00 = 12:10:00 80.00 Kč
( 266) D21C VBM 8553 Kociánová Lenka 78.00 = 12:18:00 80.00 Kč
( 267) D21C VBM 8558 Vernerová Radka 86.00 = 12:26:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1780.00 Kč
VCB TJ OB České Budějovice, z.s.
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 185) HDR VCB 1002 Janošík Ivan 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 187) P VCB 7552 Janošíková Olga 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
( 184) D10C VCB 0752 Janošíková Marie 11.00 = 11:11:00 50.00 Kč
( 186) D12C VCB 0552 Janošíková Eva 30.00 = 11:30:00 50.00 Kč
( 183) H35C VCB 7402 Janošík Radek 70.00 = 12:10:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč
VLI Slavia Liberec orienteering, z.s.
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 95) D14C VLI 0359 Bednaříková Emma 38.00 = 11:38:00 50.00 Kč
( 93) H21D VLI 7309 Bednařík Aleš 59.00 = 11:59:00 80.00 Kč
( 94) H12C VLI 0509 Bednařík Vilém 87.00 = 12:27:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč
VSP Universitní sportovní klub Praha
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 314) H55C VSP 5801 Šváb Jan 10.00 = 11:10:00 80.00 Kč
( 261) H21D VSP 5000 Hořínek Jaroslav 35.00 = 11:35:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč
ZAM Tělocvičná jednota Sokol Žamberk
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 180) H35C ZAM 7401 Kunt Stanislav 8.00 = 11:08:00 80.00 Kč neregistrovaný
( 178) HD10N ZAM 0701 Kunt Martin 52.00 = 11:52:00 50.00 Kč neregistrovaný
( 179) H12C ZAM 0401 Kunt Stanislav 96.00 = 12:36:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč
ZBM SK Brno - Žabovřesky
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 83) P ZBM 7850 Vršková Dagmar 0.00 = 11:00:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 50.00 Kč
ZLH TJ Zlaté Hory
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 29) D16C ZLH 0051 Novotná Tereza 16.00 = 11:16:00 80.00 Kč
( 156) H55C ZLH 4801 Babák Jiří 19.00 = 11:19:00 80.00 Kč
( 71) D55C ZLH 4850 Novotná Ludmila 21.00 = 11:21:00 80.00 Kč
( 31) D45C ZLH 7050 Novotná Jitka 23.00 = 11:23:00 80.00 Kč
( 27) D35C ZLH 7451 Siatková Silvie 48.00 = 11:48:00 80.00 Kč
( 28) H35C ZLH 7001 Novotný Tomáš 58.00 = 11:58:00 80.00 Kč
( 72) H55C ZLH 4800 Novotný Stanisl 61.00 = 12:01:00 80.00 Kč
( 30) H14C ZLH 0301 Novotný Erik 64.00 = 12:04:00 50.00 Kč
( 32) D18C ZLH 9851 Novotná Klára 94.00 = 12:34:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 690.00 Kč
ZPV Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s.
29.10.2016 Předposlední kufr
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 92) D12C ZPV 0555 Karásková Denisa 12.00 = 11:12:00 50.00 Kč
( 102) H45C ZPV 6425 Dokoupil Vojtěch 13.00 = 11:13:00 80.00 Kč
( 67) D35C ZPV 6553 Jirková Renata 18.00 = 11:18:00 80.00 Kč
( 247) D35C ZPV 7076 Křečková Petra 22.00 = 11:22:00 80.00 Kč
( 119) H45C ZPV 5706 Jaroš Vojtěch 33.00 = 11:33:00 80.00 Kč
( 52) D35C ZPV 6970 Karásková Marcela 40.00 = 11:40:00 80.00 Kč
( 162) H65C ZPV 4012 Kroupa Jaroslav 41.00 = 11:41:00 80.00 Kč
( 55) H35C ZPV 7301 Karásek Martin 42.00 = 11:42:00 80.00 Kč
( 66) H14C ZPV 0201 Jirka Matyáš 44.00 = 11:44:00 50.00 Kč
( 54) H14C ZPV 0302 Karásek Matyáš 56.00 = 11:56:00 50.00 Kč
( 86) H65C ZPV 5100 Pilc Oldřich 57.00 = 11:57:00 80.00 Kč
( 316) D35C ZPV 6666 Jarošová Petra 62.00 = 12:02:00 80.00 Kč
( 53) H16C ZPV 0001 Karásek Adam 67.00 = 12:07:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 950.00 Kč